„Lada“ istoriją galima atsekti iki 60-ųjų, kai komunistinės Rusijos ir Italijos bendros įmonės dalis buvo atidaryta automobilių gamykloje. Pastatytas ant Volgos upės, gamykla paskatino pagreitinti netoliese esančio italų-komunistų pavadintą miestą Toglietti, kuris galiausiai augo aplink augalą ir sudarė nedidelę pramoninę bendruomenę.

Waz Lada istorija

„Fiat“ modeliai buvo ankstyvųjų Ladų, kurie buvo skirti „žmonių automobiliui“, pagrindas. „Fiat 124“ platforma buvo pritaikyta, kad atitiktų Rusijos vairavimo sąlygas, esant žemesnei nei Celsijaus ir žemai temperatūrai. Norint pasiekti tvirtą konstrukciją, išorinis korpusas buvo sukietintas, bendras žemės klirensas padidėjo ir aliuminio stabdžiai buvo įrengti gale. Variklis buvo pakeistas naujesniu dizainu, kuriame buvo sumontuotas antgalis. Keistai, variklis, kuris buvo geresnis nei „Fiat“ modeliuose, niekada nebuvo naudojamas „Fiat“.

Šaltas buvo pagrindinė variklio gedimo priežastis Rusijoje, ir buvo imtasi atsargumo priemonių, kad būtų išvengta „nepatogumų“, pvz., Įstrigti niekur viduryje, su mažomis išlikimo galimybėmis. Taigi buvo sumontuotas pagalbinis rankinis kuro siurblys, taip pat pradinė rankena, padengianti staigius akumuliatoriaus nuostolius.

Kaip manoma, Lada nėra auto gamintojas, o Rusijos gamintojas Autovoz. Kaip rodo pats pavadinimas, „Lada“ automobiliai buvo pastatyti paprasti ir ilgaamžiai, kaip ir „Eastpak“ šiandien. Pirmieji „Fiat“ įkvėpti modeliai buvo sedanai (VAZ 2101) ir stočių vagonai (VAZ 2102), kurie vėliau buvo pristatyti prabangių versijų, tokių kaip VAZ 2103, dviviečiai priekiniai žibintai ir patobulintas 1,5 l benzininis variklis.

Iki 1980-ųjų metų Lada jau sukūrė naujesnius ir naujesnius modelius. Puikus dizaino tobulinimo pavyzdys buvo „Niva“, išleistas 1978 m. Šis modelis buvo greitas, kad rusų susižavėjimas taptų naujas kėbulo stilius, visų ratų pavara ir galingas 1,7 litro variklis.

Keletas patobulinimų, palyginti su ankstesniais modeliais, vėliau buvo išleistas „Sputnik“, trijų durų hečbekas, kuris vėliau buvo pervadintas Samsara. Naujesnės „Ladas“ kūrimas buvo naudingas bendradarbiaujant su Vokietijos gamintojais, pvz., „Porsche“, su kuriais jis dirbo kuriant degimo kameras.

Kai kurie tuo metu pagaminti modeliai, pavyzdžiui, VAZ 2105 ir 2107, buvo pavadinti Zhiguli, kuris vėliau buvo atmestas dėl panašumo į žodį „gigolo“. Gamyba tęsėsi, kol po komunistinio režimo fabrikas buvo priverstas atidėti naują 110 asortimentą.

90-ųjų modeliai apima „Gnom“, mikro automobilį, kuris yra arti „Nissan Micra“ išvaizdos požiūriu, ir 92-ųjų išleido „Natacha“, sportinę kupė. Atrodo, kad Lada veikė požeminiu lygiu, palyginti su kitais automobilių gamintojais, tačiau sėkmingai vykdė savo veiklą kitose pasaulio dalyse, pvz., Azijoje ir Pietų Amerikoje.

Šiuo metu „Renault“ ir „Nissan“ kartu su didesne grupe „Lada“ yra sparčiai besivystanti Rusijos ekonomika, kuri šiuo metu klesti, iš dalies nei automobilių pramonė. Po kai kurių didelių sandorių, susijusių su „Lada“ akcijų akcijomis, Rusija beveik per naktį tapo sparčiausiai augančiomis pasaulio automobilių rinkomis. Remiantis įmonės vertinimais, priežiūros pardavimai greitai viršys Vokietijos rinkoje užregistruotus pardavimus.

Vykdant sudėtingą restruktūrizavimo procesą, „Lada“ planuojama dvigubai padidinti savo pardavimus Rusijoje ir iki 2015 m. Ją vėl atkurti pasauliui. 5 durų hečbekas, „Kalina“, „Priora“ ir „Porsche“ bendrai sukūrė „Silhouette“.

 

VIN Waz Lada surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Waz Lada: